„Хидравлични елементи и системи“ АД отчита продажби за месец февруари 2021 година в размер на 5,85 млн. лв., с което ръстът на приходите от продажби за първите два месеца на годината е 13,13% в сравнение с първите два месеца на 2020 година.
Неокончателният финансов резултат за февруари е брутна печалба в размер 945 хил. лева, като с натрупване от началото на годината достига 1,85 млн. лв.
Ямболското дружество обяви прогнози за продажбите през март, които ще бъдат в размер на 4,6 млн. лв., при което ръстът на продажбите с натрупване от началото на годината ще бъде 1,06% в сравнение със същия период на миналата година.
„Стара планина холд“ обяви месечните резултати и за други основни дружества в холдинга. Продажбите на „М+С Хидравлик“ АД за февруари са в размер на 10,7 млн. лв. и с натрупване от началото на годината достигат 21,4 млн. лв., което представлява ръст от 13,5%. Прогнозата на дружеството за приходите от продажби през март 2021 година е в размер на 12,090 млн. лева и 33,5 млн. лв. с натрупване от началото на годината.
Приходите от продажби на „Елхим-Искра“ за февруари 2021 година са в размер на 3,4 млн. лв. Тези от началото на годината се свиват с 2% на годишна база до 6,086 млн.лв.
От своя страна „Българска роза“ АД отчита продажби за февруари 2021 година в размер на 231 хил.лв. и с натрупване от началото на годината на 388 хил. лв., което е спад с близо 8% спрямо 421 хил. година по-рано.
Свързани компании:


Цените на горивата у нас растат лавинообразно
Инвестират над 200 млн. евро в Шумен
На косъм от трагедия: Автобус скъса мантинелата и навлезе в насрещното на в София
Овъглено тяло на бизнесмен е открито в дома му в Банкя
Mъж е с опасност за живота след катастрофа край Варна
От хартията до BookTok: Екологичният отпечатък на книгите
Д. Грозева: Продавачите на жилища изостават с шест месеца от пазарната реалност
Nvidia обсъжда гаранция за OpenAI по AI проект за 500 млрд. долара
Електропреносната мрежа на САЩ се задъхва заради жегите и центровете за данни
Саудитска Арабия търси нов обход за петрола след заплахата на хутите
60-годишен ЗАЗ се продава за 20 000 евро
JLR спира производството на базовия си модел
Осем неща в автомобила, без които може да минем
Автобус скъса мантинелата и навлезе в насрещното на „Цариградско шосе“
Луксозен SUV на Zeekr се заключи веднага щом напусна Китай
Как бъдещ президент на САЩ оцелява след катастрофа в Тихия океан и заплаха от канибали?
Само за жени: хороскоп за август 2026
ЦСКА обърна Ботев с два късни гола, феновете искат оставката на Христо Янев
Планът на Запада да окаже натиск върху Путин има очевиден недостатък